Dla nauczycieli › Jak przystąpić do programu › Dla rodziców ›

Dwujęzyczne Dzieci

Koordynatorzy

Stwórz lub rozwiń własny biznes szkoleniowo-doradczy lub szkołę językową dla dzieci.

podzielasz pogląd, że język angielski traktowany jako “język obcy” to anachronizm?
chcesz budować w swoim otoczeniu fundamenty nowoczesnego, dwujęzycznego społeczeństwa?
lubisz wyzwania i pracę w międzynarodowym zespole?

Dołącz do Zespołu Programu „Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future” i stwórz z nami system powszechnej dwujęzyczności z językiem angielskim w Polsce i na świecie!

Wspólnie zrealizujemy bardzo ważną misję społeczną. Ty zbudujesz trwałą i dynamicznie rozwijającą się WŁASNĄ FIRMĘ SZKOLENIOWO-DORADCZĄ i/lub SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ.

Nasza oferta skierowana jest w szczególności do absolwentów nauczycielskich kolegiów języków obcych, filologii nowożytnych, uczelni pedagogicznych znających język angielski na poziomie minimum B2; doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane.

Możesz stać się certyfikowanym specjalistą w dziedzinie powszechnej dwujęzyczności w swojej miejscowości i lokalnej społeczności – tym samym zyskać szansę na współpracę m.in. z organami prowadzącymi placówki publiczne, właścicielami placówek niepublicznych, rodzicami pragnącymi wychować swoje dzieci w dwujęzyczności i atrakcyjne zatrudnienie w instytucjach publicznych (placówki edukacyjne, biblioteki), niepublicznych (prywatne placówki edukacyjne, firmy szkoleniowe, wydawnictwa) oraz przede wszystkim we własnej firmie doradczo-szkoleniowej czy szkole językowej dla dzieci.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

info(@)bf.team
222 90 44 33

Główni partnerzy i patroni
Patronat honorowy