Dla nauczycieli › Jak przystąpić do programu › Dla rodziców ›

Dwujęzyczne Dzieci

Tom and Keri

To serial animowany do nauki angielskiego stworzony specjalnie z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (3-6). Śledząc przygody bohaterów przedstawione w atrakcyjny, prosty sposób, dzieci bez trudu, całkiem naturalnie przyswajają nowy język. Zapoznają się z podstawowym, dostosowanym do wieku słownictwem i strukturami gramatycznymi. Program daje im szansę opanowania 500 wyrazów i zwrotów angielskich.

Serial składa się z 26 odcinków. Każdy odcinek ma inny temat i stanowi odrębną opowieść. Tak jak w przypadku Baby Beetles szczególnie ważną rolę odgrywają w tym programie specjalnie napisane na potrzeby nauki języka i przetestowane wcześniej piosenki i rymowanki (w liczbie ponad 50). Maluchy z łatwością je śpiewają i zapamiętują.

Aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty, poszczególne odcinki powinny być odtwarzane i prezentowane we właściwej kolejności. Zawarty w nich materiał leksykalny i gramatyczny został zakomponowany w sposób metodyczny, zakładający stopniowe przyswajanie i utrwalanie wiedzy i umiejętności. Na końcu każdego odcinka są lekcje wymowy kluczowego zestawu słów i zwrotów przygotowane w atrakcyjnej formie.

Cały system domowo-placówkowy Tom and Keri wspomagający wychowanie w dwujęzyczności składa się z części A – dla dzieci młodszych i B – dla dzieci starszych.
– zestawy dla nauczyciela https://sklep.yellowhouseenglish.com/pages/zestawy-kursu-dla-nauczyciela
– zestawy do domu https://sklep.yellowhouseenglish.com/pages/zestawy-kursu-do-domu

Główni partnerzy i patroni
Patronat honorowy